Spinefitter sam w sobie fenomenalnie działa na mięśnie przykręgosłupowe łagodząc wiele objawów, w tym ból i napięcie. Czy może być jeszcze lepiej? Okazuje się, że z małym i niepozornym dodatkiem, jakim jest Trigger Tool, Spinefitter może precyzyjniej, a zarazem skuteczniej, trafiać w poszczególne punkty spustowe i napięte mięśnie.

Czym jest Trigger Tool?

Trigger Tool wykonany z wytrzymałego poliuretanu, dzięki specjalnie zaprojektowanym wypustkom, pozwala skutecznie dotrzeć do głębszych warstw tkanek. Mogą z niego bezpiecznie korzystać wszystkie osoby o masie ciała do 150 kg.

Ten niepozorny, dodatkowy moduł, możesz ekspresowo połączyć zarówno z samym Spinefitterem, jak i jego wersją MINI (którą zawiera Extension Kit). Wszystko dzięki prostemu i intuicyjnemu systemowi zatrzaskowemu. Dzięki niewielkim wymiarom (długość: 12 cm, szerokość: 4,5 cm, wysokość: 7 cm) i wadze zaledwie 55 g, możesz zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie – razem ze Spinefitter Mini tworzy idealny zestaw podróżny.

Jak działa Trigger Tool?

Jego głównym zadaniem jest wywarcie celowanego ucisku w konkretnych miejscach –  tych szczególnie napiętych i twardych. Taki ucisk punktów spustowych pomaga skutecznie leczyć bóle zlokalizowane przy kręgosłupie. Dzięki precyzji i intensywnemu naciskowi, Trigger Tool powoduje rozluźnienie powięzi, a tym samym – łagodzenie dolegliwości bólowych.

Sissel Trogger Tool doskonale sprawdzi się m.in. w gabinetach fizjoterapeutycznych. Może być wykorzystywany przez wszystkich profesjonalistów podczas terapii. Będzie też świetnym wyborem dla osób borykających się z dolegliwościami bólowymi i napięciami mięśni, które chcą sobie z nimi poradzić w zaciszu własnego domu.