FIWE Fitness Trade Show to największe targi branży fitness w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, które przyciągają zarówno przedsiębiorców, jak i pasjonatów. Ten wyjątkowy event w branży, podczas którego zaprezentowali się najwięksi producenci związani z tym sektorem, odbył się w dniach 10-11 września 2022. Tym razem marka Sissel dołączyła do ich grona ze swoim nowym produktem – Spinefitter.

Marka Sissel mogła zaprezentować swoje stoisko na ogromnej przestrzeni wystawienniczej wraz z innymi producentami – m.in. odzieży sportowej, sprzętu fitness, wyposażenia siłowni, akcesoriów oraz suplementów i odżywek.

Spinefitter od marki Sissel wzbudził duże zainteresowanie uczestników targów. Była to pierwsza prezentacja produktu na żywo, połączona z możliwością wypróbowania go. Spinefitter został entuzjastycznie przyjęty – wiele osób ćwiczyło, a także korzystało z możliwości konsultacji z fizjoterapeutką.

Pozytywne przyjęcie nowego produktu na evencie o tak dużym rozmachu to niewątpliwie ogromny sukces marki Sissel. Jesteśmy dumni, że Spinefitter został doceniony przez pasjonatów i specjalistów z branży fitness.