Podstawowy Spinefitter jest dla Ciebie za krótki? A może przydałby się dłuższy, dla wyższych klientów, z którymi pracujesz? Całe szczęście i na to jest rozwiązanie: SISSEL Spinefitter Extension Kit! To zestaw przedłużający.

Czym jest Spinefitter Extension Kit?

Sissel Spinefitter Extension Kit to zestaw przedłużający do – jak sama nazwa wskazuje – Spinefittera. Powstał z myślą o osobach, dla których podstawowa wersja Spinefittera jest nieco za krótka – ze względu na wzrost. Łącznik wraz ze Spinefitterem MINI przedłuża podstawową wersję aż o 12 cm. Takie połączenie idealnie nadaje się dla osób o wzroście powyżej 180 cm, umożliwiając im tym samym komfortową pracę ze Spinefitterem.

Samo przedłużenie zajmuje tylko kilka chwil – wszystko dzięki poręcznemu łącznikowi. Wygodny system zatrzaskowy precyzyjnie dopasowuje 4 dodatkowe kuleczki (po 2 w dwóch rzędach) do podstawowej wersji narzędzia, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Dodatkowe możliwości Extension Kit

To jeszcze nie wszystko! Z wchodzącego w skład zestawu Extension Kit – Spinefittera MINI – możesz korzystać samodzielnie! Tak, te 4 dodatkowe kuleczki idealnie sprawdzą się w roli podręcznego masażera, który możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Bez problemu zmieści się do walizki, plecaka, a nawet torebki.

Możesz go stosować na wybrane obszary ciała, stymulując mięśnie i wykonując precyzyjny masaż głęboki. Jest tak lekki i dyskretny, że bez problemu wykorzystasz go w podróży czy biurze, robiąc sobie krótką, ale relaksującą przerwę. Praca siedząca nie sprzyja kręgosłupowi, dlatego takie szybkie ćwiczenia mobilizujące kręgosłup i rozluźniające powięzi przyniosą Ci natychmiastowy i skuteczny efekt ulgi.

To też świetne narzędzie w pracy z klientami gabinetów fizjoterapeutycznych czy klubów fitness i treningów personalnych. Punktowe oddziaływanie na wybrane części ciała przyspiesza efekty i pozwala szybciej pozbyć się bólu.