Dotąd kojarzony głównie z zielonym – Spinefitter – zyskał nową, atrakcyjną barwę. Już dziś możesz wyposażyć swoje profesjonalne lub domowe studio w nową odsłonę tego fantastycznego narzędzia.

Sissel Spinefitter – co to takiego?

Spinefitter to nowoczesne narzędzie treningowe, które skutecznie łagodzi ból pleców i niweluje napięcie mięśni. Ponadto świetnie radzi sobie z ograniczoną ruchomością stawów międzykręgowych.

Składa się z 28 małych kulek połączonych ze sobą w dwóch rzędach. Taka konstrukcja umożliwia ułożenie narzędzia wzdłuż praktycznie całego kręgosłupa. Dzięki temu, te niepozorne kulki, zapewniają bezpieczny masaż mięśni przykręgosłupowych, przynosząc ulgę w przypadku bólu pleców, napięcia karku i szyi, blokad barków lub innych zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego.

Dla kogo?

Z Sissel Spinefitter zrelaksować może się praktycznie każdy – szczególnie, że praca z nim odbywa się w pozycji leżącej. Narzędzie potrafi skutecznie masować mięśnie po obu stronach kręgosłupa nawet podczas swobodnego leżenia, co pozwala szybko się rozluźnić.

Doceniają go zarówno fizjoterapeuci i to w pracy z bardzo różnymi klientami, jak i zawodowi sportowcy. Jego budowa sprawia, że nie wymaga ogromnego miejsca do przechowywania, dlatego możesz korzystać z niego również w domu.

Kolorowy zawrót głowy

Już nie tylko zielony. Już nie tylko niebieski. I nie tylko grafit. Teraz do tej trójki dołączył inspirujący, a jednocześnie wprowadzający w dobry nastrój, kolor bordowy. Ta barwa dodaje energii, pobudza do działania i pozytywnego myślenia. A to bardzo ważne, szczególnie podczas powrotu do formy po urazach i kontuzjach.

Spinefittera w nowej odsłonie możesz kupić w naszym sklepie, wybierając z listy kolor bordowy. Przejdź do sklepu.